O NAS

Krótko o nas: od 2006 roku jesteśmy posiadaczami i hodowcami kotów rasy Maine Coon. Od tego czasu uczestniczymy w wystawach kotów rasowych w Polsce i za granicą. Na wystawy jeździmy ze stoiskiem handlowym, na którym można znaleźć nasze wyroby: zabawki, wędki, kocimiętki, budki, posłania, kocyki, a także inne kocie akcesoria i ozdoby dla kocich wielbicieli. Od kwietnia 2019 prowadzimy firmowy sklep stacjonarny w centrum Poznania, a od marca 2020 sklep internetowy www.magnusforcats.pl/sklep/, oferujący wysyłkę zamówionych produktów w 24 godziny.

Naszymi atutami są:

  • uczestnictwo w prawie wszystkich wystawach i pokazach kotów rasowych organizowanej w Polsce, co za tym idzie możliwość obejrzenia gotowych produktów na żywo w wielu miastach Polski. Mieliśmy przyjemność oferować swoje produkty w ogromnej ilości miast, od Słubic do Zamościa.
  • ogromny wybór kolorystyczny tkanin i modeli posłań. Koniec z wąską ofertą marketowych szaroburych i twardych legowisk. Koty kochają miękkość 🙂 A ich właściciele – z tego co widzimy, wzory i kolory! Aby posiadać jak najszerszą ofertę, która trafi w większość gustów, często produkujemy pojedyncze sztuki i korzystamy z krótkich serii tkanin.
  • Na co dzień, wykonując dla Państwa zabawki, korzystamy z aż kilkudziesięciu rodzajów piór – nie wspominając o ich kolorach! Produkcji zabawek nie zlecamy nikomu – wykonujemy je własnoręcznie z zachowaniem najwyższej staranności. Na przykład, wędkę personalizowaną można zamówić stacjonarnie z odbiorem w ciągu dwóch godzin! Czy jeszcze jakaś firma w Polsce oferuje taką możliwość 6 dni w tygodniu?

Pozdrawiam wszystkich, którzy doczytali do tego momentu 🙂 Zapraszamy na zakupy i zachęcamy do kontaktu!

Magdalena Stochaj-Shevchuk.

***

Nasza hodowla MAGNUS*PL, hodowca: Małgorzata Stochaj, należy do Wrocławskiego Klubu Felinologicznego (CCW), który działa pod patronatem Felis Polonia (FPL), zrzeszonej w największej Międzynarodowej Federacji Felinologicznej na świecie FIFe.

Naszym kotom zapewniamy dużo przestrzeni i ruchu. Ciepłe dni wiosenne i letnie nasze koty spędzają na ogrodzie, w wydzielonej specjalnie dla nich części, gdzie mogą bezpiecznie wspinać się po drzewach, urządzać gonitwy i polować na motyle, a w chłodnych okresach zachęcamy do zaopatrzenia się w oferowane przez nas akcesoria dla kotów. Nasze produkty testujemy również z naszymi kociakami i zapewniamy, że żaden kociak jeszcze nie narzekał…

Jesteśmy oficjalnie funkcjonującą rzetelną firmą, można to zweryfikować w Centralnej Bazie Przedsiębiorców:

MAGNUS FOR CATS
MAGDALENA STOCHAJ-SHEVCHUK
ZACISZE 7
56-210 WĄSOSZ
NIP: 5010075858
REGON: 364322411

NUMER KONTA mBANK:  79 1140 2004 0000 3402 7672 9851